U-18: Polska - Anglia 2:3. 3 tys. kibiców w Gdyni. Ile na rewanż w Gdańsku? 42

Zapewne nikt z trzytysięcznej widowni, która mimo zimnego popołudnia stawiła się w sobotę na stadionie w Gdyni, nie narzekał. Po dość ostrożnym kwadransie mecz 18-latków Polski i Anglii z minuty na minutę nabierał rumieńców. Przewagę mieli aktualni mistrzowie Europy w tym roczniku, ale biało-czerwoni przy każdej nadarzającej się okazji próbowali się "odgryzać". Nawet w doliczonym czasie byli blisko remisu. Ostatecznie ekipa Rafała Janasa przegrała 2:3 (1:0). Rewanż odbędzie się w poniedziałek o 17 przy ul. Traugutta w Gdańsku. Bezpłatne wejściówki będą wydawane w kasie obiektu od 12.