Arka na inauguracyjny remis też w Gdyni 31

Po remisie w Ząbkach także podziałem punktów zakończył się inauguracyjny mecz I ligi nowego sezonu w Gdyni. Arka pojedynek z Sandecją Nowy Sącz zakończyła wynikiem 1:1 (0:1). Nad postawą żółto-niebieskich przed przerwą lepiej spuścić zasłonę milczenia, gdyż nic dobrego o niej napisać nie można. Grę gospodarzy ożywiły dwie zmiany, których w przerwie dokonał Dariusz Dźwigała. Wyrównującego gola strzelił Paweł Abbott, a w doliczonym czasie gry niewiele do zwycięskiej bramki zabrakło Bartoszowi Ławie. Rezultat nie krzywdzi żadnej z drużyn, gdyż choć atakowali miejscowi, to goście na początku drugiej połowy mieli idealną szansę na poprawienie na 2:0, a gdyby im to się udało, mogłoby być już po meczu...