Lechia i Zawisza wiosną nie tracą goli 40

Kibice pozytywnie zdali egzamin. Na mecz Lechii z outsiderem ekstraklasy przyszło jeszcze więcej widzów niż na inaugurację wiosny, a na trybunach wypełnili oni ponad 15 tysięcy mecz. Jednak gdańszczanie nie znaleźli recepty na Zawiszę Bydgoszcz, kończąc mecz wynikiem 0:0. Obie drużyny mogą cieszyć się wyłącznie z postawy defensyw, gdyż drugie kolejne spotkanie zakończyły na zero z tyłu. Natomiast do poprawki jest ofensywa. W drugiej połowie żaden zespół nie oddał celnego strzału! Przed przerwą zaś najbliżej bramki był Piotr Grzelczak, który w 26. minucie posłał piłkę w poprzeczkę. To pierwszy bezbramkowy remis na PGE Arenie od blisko roku.