PGE Atom Trefl przegrał z Muszynianką 31

Polski Cukier Muszynianka FAKRO Muszyna był ostatnim rywalem z górnej części tabeli Orlen Ligi, z którym w pierwszej rundzie zmagań zagrały siatkarki PGE Atomu Trefla. I sprawił, że sopocianki po raz pierwszy w sezonie poznały gorycz porażki bez ugranego seta 0:3 (22:25, 13:25, 16:25). Wicelider Orlen Ligi rządził pod siatką, grał pewnie w ataku i bezlitośnie wykorzystywał niedokładną grę sopocianek. Ich postawy nie było w stanie zmienić aż sześć dodatkowych rozmów podczas meczu z trenerem Lorenzo Micellim, który ma za sobą najgorszy mecz w polskiej lidze. - W jednym meczu zmieściliśmy błędy z całego sezonu - podsumował woski szkoleniowiec.