Lechia bezbramkowo zremisowała z Olimpią 48

Piłkarze Lechii na głównej murawie stadionu przy ul. Traugutta zremisowali z Olimpią Grudziądz 0:0. W sparingu z I-ligowcem, prowadzonym przez Dariusza Kubickiego, gdańszczanom nie udało się strzelić bramki m.in. dlatego, że Sebastian Mila oglądał grę z trybun, a skończyła się snajperska passa Kevina Friesenbichlera, który w każdym spotkaniu w Turcji strzelał co najmniej jednego gola. Nie grał też najskuteczniejszy jesienią w III lidze Paweł Czychowski, który zostanie wypożyczony do niemieckiej Viktorii Koeln. Innym piłkarzom brakowało skuteczności, choć okazji, zwłaszcza przed przerwą, nie brakowało. W niedzielę po treningu biało-zieloni ruszają na drugie zagraniczne zgrupowanie, tym razem do Hiszpanii.