Arka przegrała drugi raz z rzędu 46

Piłkarze Arki przegrali w pomorskich derbach I ligi z Bytovią 0:1 (0:1). Co prawda gospodarze częściej byli przy piłce, ale to nie za jej posiadanie, a zdobywane gole przyznawane są punkty. Gdynianie nie potrafili w sobotę nawet poważnie zagrozić rywalom, oddali tylko jeden celny strzał, a ich dość chaotyczne ataki były rozbijane przez dobrze zorganizowaną drużynę gości. Rozstrzygająca była 77. minuta, w której Robert Mandrysz, przy niemrawej postawie, a wręcz "pomocy" defensorów żółto-niebieskich, zapewnił sukces ekipie Tomasza Kafarskiego. To było jedyne celne kopnięcie przyjezdnych w kierunku miejscowej bramki!