Kapera i Tomala doszli do pucharów Poczty Polskiej 65

Monika Kapera i olimpijczyk z Londynu - Dawid Tomala (oboje AZS AWF Katowice) wygrali na głównych dystansach w 51. Pucharze Poczty Polskiej. Powody do zadowolenie miał także Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk, który nie tylko przegotował wzorowo zawody, ale jego zawodnicy zdobywali miejsca na podium. Tytuł mistrza Polski juniorów na 20 km obronił Kacper Kosecki, a złoto w mistrzostwach Pomorza młodzików na 5 km zdobył Adam Świstulski. Kolejni podopieczni trenera Mirosława Stasiewicza - Karolina Chanduszko i Krzysztof Dąbrowski - zajęli 3. miejsca.