Polskie szczypiornistki uległy Białorusi 7

Od porażki rozpoczęła reprezentacja Polski piłkarek ręcznych trzydniowy turniej w Gdańsku. W hali AWFiS biało-czerwone przegrały z Białorusią 23:24 (11:12). Na domiar złego kontuzją już w 8. minucie grę okupiła rozgrywająca Vistalu Gdynia i najskuteczniejsza zawodniczka PGNiG Superligi - Monika Kobylińska. W sobotę o 18 rywalkami podopiecznych Leszka Krowickiego będą Ukrainki, które na inaugurację rozgrywek uległy Słowaczkom 25:28 (11:12). Dwie godziny wcześniej zgrają zespoły, które w piątek cieszyły się z wygranej. Bilety zaczynają się od 15 zł.
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi. Powołania na Ligę Narodów

Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w...

Ćwierćfinał Plusligi 2023/2024. Trefl Gdańsk 2:3 Resovia Rzeszów