Puchary Poczty Polskiej rozdane po raz 50 48

Paulina Buziak i Ukrainiec Igor Sacharuk zdobyli Puchary Poczty Polskiej na głównym dystansie 10 km. Łącznie w 50. Międzynarodowym Festiwalu Chodu Sportowego w Gdańsku ponad 400 uczestników z 5 państw wyłoniło najlepszych w 12 konkurencjach, a amatorzy mogli spróbować swoich sił w "Chodzie z Listonoszem". Mistrzem Polski juniorów na 20 km został Kacper Kosecki, który od nowego roku ma startować w barwach organizatora imprezy - KL Lechia, a już trenuje pod okiem trenera tego klubu - Mirosława Stasiewicza. Zawodom towarzyszył festyn historyczno-edukacyjny poświęcony wydarzeniom z Września 1939 roku, które tym startem upamiętniają sportowcy.