Polskie taekwon-do rządzi w Europie 17

21 złotych, 18 srebrnych i 17 brązowych medali wywalczyła polska reprezentacja podczas mistrzostw Europy seniorów i juniorów taekwon-do ITF w fińskim Tampere. Biało-czerwoni, którzy od lat dominują a tej dyscyplinie, zwyciężyli w drużynowej klasyfikacji już po raz 24 w historii. Wkład w ten wynik mieli zawodnicy Gdańskiego Klubu Taekwon-do. Podopieczni Marcina Wołosza wywalczyli 17 krążków, a Kamila Kasprzak została mistrzynią Europy juniorek w walkach kategorii do 65 kg.
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi. Powołania na Ligę Narodów

Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w...

Ćwierćfinał Plusligi 2023/2024. Trefl Gdańsk 2:3 Resovia Rzeszów