Arka rozbiła Stomil. 3 gole w 8 minut 36

Piłkarze Arki kontynuują zwycięską passę przy ul. Olimpijskiej. Żółto-niebiescy wygrali po raz szósty z rzędu w roli gospodarzy. W sobotni wieczór podopieczni Grzegorza Nicińskiego i Grzegorza Witta rozbili Stomil Olsztyn 4:1 (3:0), a na strzelenie trzech goli przed przerwą potrzebowali zaledwie ośmiu minut. Marcus udowodnił, że na I-ligowych boiskach może czarować techniką, ale także gra głową nie jest mu obca. Właśnie w tej sposób Brazylijczyk zaliczył dwa trafienia. Rejestr bramkowy otworzył Michał Nalepa, a najładniejsza była bramka Michała Renusza.