Arka wyszarpała pozycję lidera I ligi 37

Piłkarze Arki pokonali u siebie Dolcan Ząbki 3:2, choć po 24 minutach przegrywali 0:2, a w 41. minucie Marcin Krzywicki powinien ustrzelić klasycznego hat-tricka. W pojedynku prowadzącym w deszczu gdynianie wstali jednak z kolan. Jeszcze przed przerwą Michał Nalepa strzelił kontaktowego gola, a po zmianie stron żółto-niebiescy wyszarpali zwycięstwo, które jest na wagę pozycji lidera I ligi. Kolejne bramki zdobyli: Antoni Łukasiewicz i Rafał Siemaszko. O tym jak długo podopieczni Grzegorza Nicińskiego będą na szczycie tabeli, zdecyduje Wisła Płock, która w sobotę zagra w Suwałkach.