fot. Maciej Elijasz
30 czerwca 2010
Pasażersko-samochodowy prom zostanie zwodowany w środę o godz. 14 w Stoczni Północnej w Gdańsku. Statek został zbudowany dla szkockiego armatora. Jego nazwę wybrano w konkursie.

Wiecej na ten temat

Dodaj opinię