Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:3. Petr Polodna dał wygraną w dogrywce 18

Lotos PKH Gdańsk pokonał Zagłębie Sosnowiec 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, d.1:0) w meczu Polskiej Hokej Ligi. Choć gospodarze prowadzili już 2:0 i dominowali w dwóch pierwszych tercjach, w trzeciej roztrwonili prowadzenie i po triumf sięgnęli dopiero w dogrywce. Złotego gola zdobył Petr Polodna a asystę przy nim zaliczył powracający po kontuzji Jan Steber. W niedzielę o godz. 17 gdańszczanie zagrają na wyjeździe z GKS Tychy.
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1. Igrali z losem, ale znów są liderem 1. Ligi

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1....

26. kolejka Fortuna 1.Ligi. Arka Gdynai 2:1 Chrobry Głogów