13 medali trójmiejskich żeglarzy w mistrzostwach Polski. Kula goni Kusznierewicza 14

Aż trzynaście medali zdobyli żeglarze trójmiejskich klubów w mistrzostwach Polski w klasach olimpijskich. Ich popisem była rywalizacja na skiffach 49-er, w których obsadzili wszystkie miejsca na podium. W czterodniowych regatach, które odbyły się w gdańskich Górkach Zachodnich, po złote medale zdobyli m.in.: Aleksandra Melzacka (YKP Gdynia) i Kinga Łoboda, Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński (wszyscy AZS AWFiS Gdańsk), Piotr Kula (GKŻ Gdańsk) oraz Tymoteusz Bendyk i Anna Świtajska (Navigo Sopot).
Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno 43:47. Nicolai Klindt z pucharem Trojmiasto.pl

Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno...