Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 2:0. Szczęśliwa wygrana. Goli powinno być więcej 38

Arka Gdynia pokonała u siebie Stomil Olsztyn 2:0 (0:0) w 26. kolejce Fortuna I liga. Goli powinno być znacznie więcej. Żółto-niebiescy mogli z powodzeniem wygrać jeszcze wyżej, gdyż dwukrotnie posłali piłkę w słupek, a raz w poprzeczkę. Jednak mogą mówić też o szczęśliwej wygranej. W drugiej połowie to goście osiągnęli dużą przewagę. Daniel Kajzer zachował czyste konto, mimo że w kierunku jego bramki oddano aż 16 strzałów. Nie dał się pokonać z rzutu karnego, obronił pięć innych trudnych uderzeń, a w kilku innych dogodnych sytuacjach rywale pudłowali.