55. Puchar Poczty Polskiej w chodzie sportowym. Olimpijczycy w rolach głównych 123

Opinie (1)
Olimpijczycy z Tokio wystąpili w rolach głównych w 55. Pucharze Poczty Polskiej w chodzie sportowym. Na głównym dystansie 20 km wygrał Łukasz Niedziałek, który został również młodzieżowym mistrzem kraju. Za nim finiszował Artur Brzozowski. Natomiast 10. zawodniczka igrzyska - Katarzyna Zdziebło wygrała wśród pań, a za nią maszerowała jej siostra - Anna. Organizator zawodów - Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk - cieszył się z wyników młodzieży. O medale otarli się: Patrycja Ilkowska-Kulwas i Olaf Rynkiewicz.