Albańczyk Cani ustrzelił hat-tricka 36

Piłkarze Lechii w ciągu 42 minut meczu z Polonią Warszawa starcili trzy gole, czyli o jednego więcej niż w siedmiu wcześniejszych meczach w roli gospodoparza w tym sezonie. Nic dziwnego, że gdańszczanie po raz pierwszy zeszli pokonani z boiska na PGE Arenie. Biało-zieloni doznali porażki 1:3, a wynik został ustalony już do przerwy. Marwto ciągle spadająca frekwencja. W piątek na trybunach było niewiele ponad 11 tysięcy, gdy średnia pierwszej rundy na Letnicy to było ponad 20 tysięcy, nie wspominając inauguracji, na którą w sierpniu stawiło się ponad 34 tysiące kibiców.