Arka - Chojniczanka 1:0 w sparingu. Gol Marcus, asysta Davit Skhirtladze 61

Arka Gdynia pokonała I-ligową Chojniczankę Chojnice 1:0 (1:0). Wynik został ustalony po niespełna minucie gry. Gola strzelił Marcus. Asystował Gruzin David Skhirtladze, który czeka na podpisanie kontraktu. Sparing rozegrano na bocznym boisku przy ul. Olimpijskiej. Od 4 do 12 lipca żółto-niebiescy mają zaplanowane zgrupowanie w Gniewinie. Zrobią w nim przerwę, gdyż 7 lipca o godzinie 19:29 na "Górce" przy ul. Ejsmonda zaplanowana jest przedsezonowa prezentacja zespołu.
Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno 43:47. Nicolai Klindt z pucharem Trojmiasto.pl

Energa Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno...