Arka Gdynia - Apklan Resovia 4:0. Piłkarze "odczarowali" Olimpijską 52

Opinie (1)
Arka Gdynia wysoko pokonała u siebie zespół Aplkan Resovia 4:0 (3:0) w meczu 22. kolejki Fortuna 1. Ligi. Żółto-niebiescy w końcu "odczarowali" ul. Olimpijską, gdyż na Stadionie Miejskim nie potrafili wygrać w trzech poprzednich starciach. I zrobili to w wielkim stylu, bo wygrali zdecydowanie, a ich zwycięstwo mogłoby być tak naprawdę jeszcze wyższe. Kolejne dwa bramki zdobył Karol Czubak, który z 15 golami jest już samodzielnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców na zapleczu ekstraklasy. Ponadto premierowe trafienie zaliczył Luan Capanni, który strzałem z rzutu karnego otworzył wynik już w 5. minucie.