Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2. Nieudana obrona wyniku od 7. min. 42

Arka Gdynia przegrała u siebie z drużyną Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:0). Gospodarze zaprezentowali niezrozumiałą taktykę bronienia wyniku już od... 7. minuty. Wówczas gola zdobył Karol Czubak. Po przerwie stracili prowadzenie, potem i remis, a znów ich rywale wprowadzili jokera z ławki. Rezerwowy Kacper Karasek zdobył bramkę i asystę. Natomiast w żółto-niebieskich był chaos, jeśli chodzi o zmiany, a te które następowały były niezrozumiałe tak jak i obrana strategia. Ryszard Tarasiewicz tego dnia zasiadł na trybunach, gdyż pauzował po 4. żółtej kartce.