Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:3. Koniec złudzeń. Degradacja! 77
Arka Gdynia prowadziła z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 2:1, ale ostatecznie przegrała z drużyną, który już nie miała szans na utrzymanie 2:3 (1:1) i sama też została zdegradowana z PKO BP Ekstraklasy bez względu na wyniki ostatniej kolejki, która odbędzie się 23 maja. Po meczu było gorąco między kibicami a piłkarzami. Pod sektor "Górka" wezwane zostały władze klubu. Wszyscy usłyszeli z trybun: ""Wypier... z naszej Arki, jak nie chcecie dalej walczyć".