Arka Gdynia - Chojniczanka 2:1. Fotel lidera Fortuna 1. Ligi zdobyty na 17 godzin 26

Arka Gdynia wygrała u siebie z Chojniczanką Chojnice 2:1 (1:1). Jednak szczególnie w pierwszej połowie była to droga przez mękę do zwycięstwa. Gościom skrzydła podciął dopiero samobójczy gol Kamila Mazka, byłego zresztą piłkarza... żółto-niebieskich. Natomiast trzy punkty zapewniła bramka młodzieżowca - Kacpra Skóry. Na trybunach czuć było atmosferę spotkania derbowego. W trakcie 15. kolejki Fortuna 1. Ligi podopieczni Ryszarda Tarasiewicza przez blisko 17 godzin znajdowali się w fotelu lidera. Potem na czoło wróciła Puszcza Niepołomice.