Arka Gdynia - GKS Katowice 2:2. Zwycięstwo stracone po karnym w ostatniej minucie 39

Arka Gdynia zremisowała u siebie z GKS Katowice 2:2 (0:1) w 24. kolejce Fortuna 1. Ligi. Żółto-niebiescy odwrócili losy spotkania w drugiej połowie i wyszli na prowadzenie po golach: Michała Marcjanika i Karola Czubaka. Jednak w doliczonym czasie gry sędzia Wojciech Myć podyktował rzut karny po faulu Pawła Sasina. Wyrównującą bramkę zdobył Arkadiusz Jędrych. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie skorzystali z okazji zbliżenia się do Widzewa Łódź na 2 "oczka", są na piątej pozycji. To pierwsze wiosenne zgubiony punkty.