Arka Gdynia - ŁKS Łódź 2:1. Pirotechnika na trybunach. Zwycięski gol rezerwowego 48

Opinie (2)
Arka Gdynia pokonała ŁKS Łódź 2:1 (1:1) na zakończenie 2. kolejki Betclic 1. Ligi. Zwycięskiego gola strzelił wprowadzony do gry z ławki rezerwowych Kacper Skóra w 88. minucie meczu. Na trybunach nie brakowało akcentów pirotechnicznych i to zarówno z sektorów miejscowych jak i gości. Przy ulicy Olimpijskiej zebrało się blisko 7 tysięcy kibiców. We wtorek o godzinie 11 wszyscy chętni już za darmo mogą obejrzeć sparing żółto-niebieskich z cypryjskim klubem AEL Limassol, który odbędzie się na bocznym boisku przy ul. Olimpijskiej. Wojciech Łobodziński zapowiedział, że sprowadzi w nim zawodników, którzy obecnie są rezerwowymi.