Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0. Jubileuszowa kanonada bez goli 50

Arka Gdynia zremisowała u siebie z Lechem Poznań 0:0. Patrząc na tabelę ekstraklasy, a i na przebieg meczu, wynik jest na pewno sukcesem gospodarzy. Ponad 10-tysięczna publiczność nie doczekała się goli, choć pod obiema bramkami trwała kanonada. Łącznie oddano ponad 40 strzałów. Żółto-niebieskich ratowali: Pavels Steinbors oraz dwukrotnie słupki. Niespodziewanym bohaterem jubileuszowego boju mógł być młodzieżowiec Kamil Antonik, ale w doliczonym czasie gry nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. W przerwie ogłoszono Jedenastkę 90-lecia oraz wybór Janusza Kupcewicza na najlepszego piłkarza w historii klubu.