Arka Gdynia - Motor Lublin 1:2. Zmarnowana trzecia i ostatnia szansa na ekstraklasę 71

Opinie (19)
Arka Gdynia przegrała z Motorem Lublin 1:2 (1:0) w finale baraży. Tym samym po 32 latach do ekstraklasy wracają goście, a żółto-niebiescy na kolejny sezon zostają w I lidze. Był to trzeci mecz, w którym podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego mogli zapewnić sobie awans, ale po raz trzeci zeszli z boiska pokonani. Zabrakło im sił, a wcześniej skuteczności. Prowadzili od 13. aż do 87. minuty po golu Olafa Kobackiego. Potem zarówno ten piłkarz jak i Karol Czubak, i Sebastian Milewski mieli kapitalne okazje, aby podwyższyć rezultat, ale zamiast tego dwa gole strzelili przyjezdni: Bartosz Wolski i Senegalczyk Mbaye Ndiaye, który wszedł do gry jako rezerwowy.
Finał baraży o Ekstraklasę. Arka Gdynia 1:2 Motor Lublin