Arka Gdynia - Odra Opole 2:2. Punkty znów utopione w... rzece 60

Opinie (1)
Kluby noszące nazwy największych polskich rzek nie będą dobrze wspominane przy ul. Olimpijskiej. W drugim meczu z rzędu z takim przeciwnikiem Arka Gdynia "utopiła" punkty, remisując. Spotkanie z Odrą Opole w 24. kolejce zakończyło się wynikiem 2:2 (1:1), a gospodarze musieli dwukrotnie odrabiać straty. Oba gole dla nich strzelili obrońcy: Michał Marcjanik i Przemysław Stolc. Na przerwę dla reprezentacji żółto-niebiescy udają się jako wicelider Fortuna 1. Ligi, tracąc 2 punkty do Lechii Gdańsk, ale też mają 4 przewagi nad zespołami otwierającymi strefę barażową.