Arka Gdynia - Odra Opole 3:0. Zmiana ustawienia przyniosła pewne zwycięstwo 27

Arka Gdynia pokonała u siebie Odrę Opole 3:0 (2:0) w 6. kolejce Fortuna I Ligi. Trener Dariusz Marzec zdecydował się rozpocząć mecz w ustawieniu 1-4-3-3. Efekty przyszły przed przerwą, bo żółto-niebiescy strzelili dwa gole, z czym mieli problemy w poprzednich spotkaniach. Hubert Adamczyk otworzył wynik po rzucie karnym w 33. minucie, a 60 sekund później podwyższył strzałem pod poprzeczkę. Rezultat na początku drugiej połowy ustalił Martin Dobrotka, który wykorzystał dośrodkowanie Fabiana Hiszpańskiego z rzutu rożnego.