Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 2:2 w ostatnim sparingu przed inauguracją sezonu 68

Arka Gdynia zremisowała z II-ligową Olimpią Grudziądz 2:2 (0:1). Wojciech Łobodziński sprawdził 21 piłkarzy. Nadal szuka optymalnego składu, głównie na środku drugiej linii, przed inauguracją nowego sezonu. W ostatnim. letnim sparingu gospodarze znacznie lepiej zagrali po przerwie, gdy z trybun wielokrotnie rozlegał się doping publiczności. Czwartego już gola strzelił Szymon Sobczak, a do wyrównania doprowadził Michał Borecki. Może nawet żółto-niebieskich udałoby się wygrać, ale dobrze bronił Paweł Depka, który do Grudziądza ma być wypożyczony z... Gdyni.