Arka Gdynia - Piast Gliwice 0:0. Pavels Steinbors potwierdził klasę 48

Arka Gdynia zremisowała z Piastem Gliwice 0:0. Mimo temperatury odczuwalnej wynoszącej około minus 16 stopni Celsjusza na stadion przyszło ponad 3 tysiące kibiców. W pierwszej połowie mógł ich ucieszyć Ruben Jurado, ale dwukrotnie w dobrych sytuacjach przestrzelił. Czym dłużej trwał mecz, tym coraz groźniej atakowali goście. Punkt gospodarzom uratował Pavels Steinbors, który popisał się kilkoma wspaniałymi interwencjami, a raz wyręczyła go poprzeczka. Przed spotkaniem bramkarz odebrał puchar za zwycięstwo w plebiscycie naszej redakcji na najlepszego Ligowca 2017 Roku w Trójmieście.