Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 1:1. Sebastian Milewski uratował punkt 42

Arka Gdynia nie potrafiła wygrać czwartego meczu z rzędu w Fortuna 1. Lidze przed własną publicznością. Żółto-niebiescy w 29. kolejce uratowali remis w spotkaniu z Puszczą Niepołomice 1:1 (0:1) po kapitalnym strzale Sebastiana Milewskiego, który tego dnia obchodził 25. urodziny. Natomiast przed przerwą zostali zaskoczeni już po raz kolejny w tym sezonie po stałym fragmencie gry. To rozstrzygnięcie oznacza status quo w tabeli. Podopieczni Ryszarda Wieczorka pozostali na 6. miejscu i nadal tracą 4 punkty do rywala, którego nie potrafili pokonać w niedzielne popołudnie u siebie.