Arka Gdynia - Skra Częstochowa 3:2. Wielkie emocje z happy endem 32

Opinie (1)
Arka Gdynia wygrała ze Skrą Częstochowa 3:2 (2:1) i awansowała w tabeli Fortuna 1. Liga na 3. miejsce. Ci co przyszli w niedzielne popołudnie na stadion przy ul. Olimpijskiej przeżyli wielkie emocje, które zakończyły się happy endem dla żółto-niebieskich. Choć goście nie odpuszczali ani przez moment, to o sukcesie miejscowych przesądziły większe indywidualności. Hubert Adamczyk strzelił dwa gole, w tym tego decydującego w 89. minucie z rzutu karnego, a Kacper Krzepisz na początku drugiej połowy z jedenastki nie dał się pokonać.