Arka Gdynia - Widzew Łódź 3:1. Olaf Kobacki i Karol Czubak "odczarowali" Olimpijską 47

Arka Gdynia pokonała Widzew Łódź 3:1 (1:1) w 4. kolejce Fortuna 1. Liga. Dla gospodarzy to pierwsze zwycięstwo u siebie od 19 maja, kiedy pokonali Sandecję Nowy Sącz 3:0. Początkowo jednak nic nie wskazywało, że obiekt przy ul. Olimpijskiej zostanie "odczarowany" przez żółto-niebieskich. Podopieczni Dariusza Marca jako pierwsi stracili gola, ale po przerwie pokazali wreszcie na co ich stać. W głównych rolach wystąpili młodzi piłkarze pozyskani w ostatnich dniach. Dwa gole strzelił Olaf Kobacki, a 2. trafienie w 2. występie zaliczył Karol Czubak, który przeniósł się nad morze właśnie z... Widzewa.