Arka Gdynia - Wisła Kraków 1:3. Wróciły jesienne demony. 3 gole w 8 minut 64

Arka Gdynia przegrała z Wisłą Kraków 1:3 (1:0) w 20. kolejce Fortuna 1. Ligi. Miał to być mecz, od którego rozpoczną się zmiany na lepsze na wielu obszarach tak w drużynie, jak i klubie. Skończyło się na nowych punktach gastronomicznych i menu, gdyż na boisku odżyły jesiennej demony. Żółto-niebiescy nadal nie punktują przed własną publicznością, pod bramką rywali są nieskuteczni, a sami w obronie zapadają w obezwładniającą drzemkę. Ta w sobotni wieczór kosztowała stratę 3 goli w 8 minut! Dwa zostały stracone po rzutach wolnych, które wykończył środkowy obrońca - Boris Moltenis, a wynik ustalił Mateusz Młyński, były piłkarz... Arki.