Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 0:0. Czerwona kartka też nie pomogła 55

Arka Gdynia zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 0:0 w 2. kolejce Fortuna 1. Liga, a zarazem w pierwszym meczu sezonu 2022/23 przed własną publicznością. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza nie pozwolili rywalom na oddanie żadnego celnego strzału, zachowali miano drużyny, która goli nie traci, ale tutaj liczyły się przede wszystkim te strzelone. Żółto-niebiescy nie znaleźli recepty na pokonanie 34-letniego Michała Gliwy nawet wówczas, gdy od 74. minuty, po czerwonej kartce Maksymiliana Rozwandowicza grali 11 na 10. Brakowało skuteczności.