Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:2. Emocje i kontrowersje 36

Piłkarze Arki Gdynia zremisowali u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 2:2 (1:1). Gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale nie potrafili go poszanować, najpierw tracąc je po golu do szatni, a po przerwie po zaledwie dwóch minutach. Żółto-niebiescy pozostają bez wygranej na własnym boisku w tym sezonie. W sobotę zamiast 3 punktów mieliśmy emocje i kontrowersyjne decyzje sędziowskiego. Arbiter nie uznał dwóch goli dla podopiecznych Zbigniewa Smółki, a wiele innych jego rozstrzygnięć spotkało się z ostrą dezaprobatą miejscowych kibiców.