Arka Gdynia - Znicz Pruszków 1:1. Okazje były, goli i punktów mniej 49

Arka Gdynia zremisowała ze Zniczem Pruszków 1:1 (1:1) w 4. kolejce Betclic 1. Ligi. Gospodarze mogą żałować zwłaszcza początku meczu, kiedy zepchnęli rywali do głębokiej obrony i sami... stracili gola. Co prawda od razu po wznowieniu gry od środka doprowadzili do wyrównania, ale później nie wykorzystali wielu okazji i przewagi w posiadaniu piłki. Po przerwie też goście nie pozostawali dłużni, a zatem przy ul. Olimpijskiej, mimo deszczu, zobaczyliśmy emocjonujący mecz, w którym bramek mogło być znacznie więcej, ale piłkarzom brakowało skuteczności lub zimnej krwi przy wykończeniu akcji.