Arka Gdynia - Stomil Olsztyn 6:0. Michał Marcjanik ustrzelił hat-tricka 44

Arka Gdynia rozgromiła Stomil Olsztyn aż 6:0 (1:0) w 20. kolejce Fortuna 1. Liga, a zarazem ostatniej w 2021 roku. Do 36. minuty nic nie wskazywało na tak okazały sukces, gdyż dopiero wówczas gospodarze oddali pierwszy strzał na bramkę rywali. Michał Marcjanik od razu strzelił gola, a potem dołożył jeszcze dwa. Tym samym dokonał rzadkiej sztuki, gdyż jako środkowy obrońca ustrzelił hat-tricka. Kapitalną bramkę zdobył Adam Deja, a po niej doczekał się "czyszczenia" buta, co jest najwyższym uznaniem dla snajpera. O specjalną atmosferę na trybunach postarali się kibice.