Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2:1. Awans do ćwierćfinału Fortuna Puchar Polski 47

Arka Gdynia pokonała u siebie Zagłębie Lubin 2:1 (2:0) i awansowała do ćwierćfinału Fortuna Puchar Polski. Rozgrywki będą kontynuowane w marcu przyszłego roku, a losowania kolejnej rundy odbędzie się już w piątek, 3 grudnia o godzinie 13. Bohaterami boju z drużyną z ekstraklasy byli: zdobywca dwóch goli - Karol Czubak oraz Kacper Krzepisz, który obronił rzut karny. Ale na pochwały zasłużyli wszyscy podopieczni Ryszarda Tarasiewicza, bo tego wieczora żaden z nich nie odpuszczał. W drugiej połowie na kilkanaście minut gra została przerwana, gdyż zgasły stadionowe jupitery.