Dziura w lodzie. Przerwany mecz hokeistów Polska - Dania 28

Mecz hokeistów reprezentacji Polski z Danią w ramach turnieju EIHC w hali Olivia został przerwany przy stanie 1:0 (1:0, 0:0) dla biało-czerwonych. Na początku trzeciej tercji na lodzie pojawiła się dziura, przez którą sędziowie wstrzymali grę. Następnie rozegrano zaledwie jedną tercję meczu Austria - Norwegia, po której Austriacy prowadzili 1:0. Sobotnie mecze zaplanowano na godz. 14 i 17:30, natomiast te z piątku zostaną anulowane. Ich wyniki uwzględnione będą jedynie w wypadku, gdy po dwóch meczach dane drużyny będą na równi w tabeli turnieju z taką samą liczbą punktów i bilansem bramek.