Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg 61:73 w Eurocup. Katastrofa w 10 minut 57

Asseco Arka Gdynia przegrała u siebie z EWE Baskets Oldenburg 61:73 (12:20, 20:12, 23:15, 6:26) w 6. kolejce grupy D Eurocup koszykarzy. Katastrofa przydarzyła się gospodarzom w czwartej kwarcie, którą rozpoczęli wynikiem 0:19, przez blisko 8 minut nie zdobywając żadnego punktu. Przypomniał się koszmar z ostatniego ligowego spotkania z BM Slam Stalą Ostrów Wlkp, przegranego w podobnych okolicznościach. Porażka mocno utrudni podopiecznym Przemysława Frasunkiewicza walkę o pierwsze cztery miejsca premiowane awansem do kolejnego etapu międzynarodowych rozgrywek.