Asseco Arka Gdynia - Unicaja Malaga 59:66. Pierwsza porażka w Eurocup 49

Koszykarze Asseco Arki Gdynia przegrali przed własną publicznością z hiszpańską Unicają Malaga z Adamem Waczyńskim w składzie 59:66 (6:12, 24:16, 14:21, 15:17). To pierwsza porażka żółto-niebieskich w Eurocup, choć do szatni w przerwie meczu to oni schodzili przy 2-punktowym prowadzeniu. Zdobywca 18 punktów, Phil Greene upadł na parkiet po starciu z rywalem pod koniec spotkania. Boisko opuścił przy asyście kolegów i niewykluczona będzie operacja kolana.
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1. Igrali z losem, ale znów są liderem 1. Ligi

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1....

26. kolejka Fortuna 1.Ligi. Arka Gdynai 2:1 Chrobry Głogów