Cracovia - Lechia Gdańsk 3:2. W "10" i dogrywce Pucharu Polski nie udało się obronić 35

Lechia Gdańsk przegrała po dogrywce z Cracovią 2:3 (1:0, 2:2) w finale Totolotek Puchar Polski. Biało-zielonym na Arena Lublin nie udało się obronić trofeum zdobytego przed rokiem, choć dwukrotnie obejmowali prowadzenie. W drugiej połowie podopieczni Piotra Stokowca oddali inicjatywę rywalom i jedynie Conrado miał doskonałą okazję na poprawienie wyniku na 2:0. Zamiast tego była czerwona kartka dla Mario Malocy, co jeszcze bardziej napędziło rywali. Zwycięskiego gola strzelił w 116 minucie Mateusz Wdowiak.
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1. Igrali z losem, ale znów są liderem 1. Ligi

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 2:1....

26. kolejka Fortuna 1.Ligi. Arka Gdynai 2:1 Chrobry Głogów