Derby futsalistów dla AZS UG 65

Grający w roli gości futsaliści AZS UG pokonali w derbowym spotkaniu Politechnikę Gdańską 5:1 (2:1) i po 13 meczach wciąż pozostają bez porażki w I lidze. Niedawno "rozbrojona" i budowana na nowo drużyna gospodarzy walczyła z wyżej notowanym rywalem bardzo ambitnie, ale o rozmiarach porażki przesądziła ostatnie 10 minut. Co ciekawe, końcowy wynik ustalił Mateusz Osiński, który dobił zespół, dla którego sam do niedawna zdobywał bramki. AZS UG zagrało bez Jacka Burglina i trenera Wojciecha Pawickiego, który ze względu na sprawy prywatne opuści także poniedziałkowy mecz reprezentacji Polski z Hiszpanią.