Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Przegrana i pechowa inauguracja biało-czerwonych 20

Polska przegrała ze Słowacją 1:2 (0:1) w pierwszy meczu grupy E podczas Euro 2020. W Sankt Petersburgu biało-czerwoni grali pechowo. Mimo optycznej przewagi, stracili gola w 18. minucie, który został zaliczony jako samobójczy bramkarzowi Wojciechowi Szczęsnemu. Natomiast w 62. minucie po drugiej żółtej kartce boisko opuścił Grzegorz Krychowiak. W 10 na 11 wybrańcy Paulo Sousy stracili gola i punkt po rzucie rożnym. We wtorek, 15 czerwca o godzinie 17 drużynę będzie można zobaczyć na otwartym treningu na Polsat Plus Arena Gdańsk.