Polska przegrała z Meksykiem 0:1 58

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała w towarzyskim meczu z Meksykiem 0:1 (0:1). Na ostatnie pół godziny wszedł przedstawiciel miejscowej Lechii, Rafał Wolski. Potwierdziło się, że o ile podstawowa "11" biało-czerwonych jest silna, to rezerwowych już brakuje. Na Stadionie Energa Gdańsk, w obecności blisko 33 tysięcy kibiców Adam Nawałka starał sobie radzić bez aż siedmiu podstawowych zawodników. Ta sztuka mu się nie udała, a przede wszystkim tego egzaminu nie zdała jego drużyna. Rywale byli nie tylko lepsi pod względem taktycznym, ale także lepiej prezentowali się w organizacji gry. Nasza drużyna zaczęła bardzo bojaźliwie, a po przerwie brakowało jej skuteczności. Dlatego listopadowe sprawdziany kończy bez strzelonego gola.