Arka znów zwycięska w ekstraklasie 48

Piłkarze Arki Gdynia przełamali niemoc w ekstraklasie. Na zwycięstwo czekali od 1. kolejki. Dobili się do niego w 8. serii ligowych gier. Na własnym boisku pokonali Wisłę Kraków 3:1 (2:1), choć mecz ułożył się dla nich źle, gdyż już w 5. minucie stracili gola. Podopiecznym Leszka Ojrzyńskiego udało się odbić wynik, bowiem tego dnia imponowali walecznością i agresywnością. Ponadto mieli również argumenty w ofensywie, a gdy trzeba we własnej bramce wspierał ich Pavels Steinbors. - Łatwo nie było, ale gdzieś unosiła się energia, chłopcy dali z siebie ponad 100 procent - podkreślał szkoleniowiec żółto-niebieskich.