Kolejny tie-break na korzyść sopocianek 45

Siatkarki Atomu Trefla znów na ciężką próbę nerwów wystawiły swoich sympatyków. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza prowadził w Ergo Arenie 2:1 w setach, a potem jeszcze 13:10 w tie-breaku, ale jak w meczu numer trzy ostatnie słowa należało do sopocianek. Podopieczne Alessandro Chiappiniego wygrały 3:2 (25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:13). Tym samym w finale play-off mamy powtórkę sprzed roku. W rywalizacji do trzech zwycięstw niebiesko-zielone zagrają z Bankiem BPS Muszynianką Fakro. Pierwsze spotkanie 19 marca w Muszynie, a pojedynki w Sopocie odbędą się 26 i ewentualnie 27 marca.