Koszykarski spektakl na świetnym poziomie 34

Do ostatnich sekund meczu w Gdyni ważyła się sprawa zwycięstwa w koszykarskich derby Trójmiasta. Asseco Prokom zwyciężyło Trefla 78:76 (16:15, 16:21, 25:17, 21:23). Gospodarze lepiej wytrzymali nerwową końcówkę meczu i mogli cieszyć się ze zwycięstwa, mimo, że za pięć przewinień spadli w końcówce Varda i Witka. Sopocianie z kolei po słabej trzeciej kwarcie dogonili gospodarzy w ostatniej odsłonie ale nie utrzymali minimalnego prowadzenia. Poniżej zapis bezpośredniej relacji, którą przeprowadziliśmy z hali przy ul. Górskiego.
Asseco Prokom - Trefl Sopot 78-76